آموزشی, فیجت

فیجت بال یا فیجت چیست؟

فیجت بال یا فیجت چیست fidget انواع فیجت

فیجت و گجت!

فیجت و گجت کلماتی هستن که اخیرا ما زیاد میشنویم.

اول بگم گجت چیه؟! در کل به یه دستگاه مکانیکی یا هر چیزی که فناوری نویی داخلش به کار رفته باشه میگن گجت. که خاصیت چند کاره بودن و سرگرم کننده بودن رو داره.
حالا فیجت چیه؟!
فیجتها هم یه زیر مجموعه از همین گجت ها هستن که خاصیت بازی و سرگرمی دارن.
میش بال ها، فیجتبال های خاک ژله ای و خامه ای، اسپینر ها، له شو ها، پاپیت ها و … همگی از دسته فیجتها هستن.

کاربرد و مزیت فیجت ها

روانشناسان زیادی تو سراسر دنیا معتقد هستن که این اسباب بازی ها باعث کاهش استرس و اضطراب و همچنین تمرکز حواس در انسان میشن. در واقع فشار عصبی و استرس های الکی و هیجانات مضری که روزانه داره به ما وارد میشه رو کاهش میدن.
مثلا اگه شما هم پاهاتون رو مدام تکون میدید یا پشت هم دکمه خودکار رو میزنید یا دور از جونتون ناخن می جوید، با خریدفیجت، دیگه از این کاراتون دست برمیدارید! چون انجام این کارا یه طورایی به بازی با فیجت تبدیل میشه و کم کم از وجود شما پاک میشه. (فیجت کارش همینه دیگه! 😉)

رده سنی بازی با فیجت ها

رده سنی بازی بافیجتها از کودک سه ساله هست تا آدم بزرگ مثبت نود و نه ساله! بله درسته 😃 تو هر سنی که باشید فرقی نمیکنه، فیجت ها همیشه شما رو از استرس و اضطراب بیخود دور میکنن. تازه یه سرگرمی هم هستن که سن و سال نمیشناسه!

اکثر فیجتها در ایران تولید نمیشن و وارداتی هستن به همین علت قیمتشون هم با توجه به نرخ ارز بالا پایین میشه. (البته خیلی وقته که همش داره میره بالا! 😞) بخاطر مزیت های خوبشون یکی از پر فروش ترین وسایل سرگرمی ارزان در بازار هستن.( قیمتشون از ۲۰ هزار تومن شروع میشه تا ۱۵۰ هزار تومن)

ما تو فروشگاه حضوریمون اسمورف تویز و فروشگاه اینترنتی مون یعنی اسلایم اسمورفی، انواع فیجت ها رو براتون موجود کردیم. از اندازه های مختلف تا شکل ها و رنگ های جذاب و گوناگون 😍

برای خرید فیجت اینجا کلیک کنید👉

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.